Klienci

Zaufali nam

ropczyce - kancelaria patentowa podkarpacie
specjał - kancelaria patentowa podkarpacie
rotinger - kancelaria patentowa podkarpacie
moldmaker - kancelaria patentowa podkarpacie
Załduj więcej
POLECAJĄ NAS

Tak Mówią Nasi Partnerzy

Pisemne Referencje

BBT

W imieniu spółki BBT z/s w Rzeszowie niniejszym pragnę polecić wszelkim podmiotom prawnym oraz osobom fizycznym kancelarię patentową: Biuro Patentowe „INICJATOR” Sp. z o.o. z Rzeszowa jako rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Biuro Patentowe INICJATOR skutecznie pomogło nam uzyskać ochronę patentową na nasze rozwiązania techniczne, co wpłynęło na prawne, finansowe i wizerunkowe działania naszej firmy.

W trakcie naszej wieloletniej współpracy firma INICJATOR wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością przy sporządzaniu wspomnianych dokumentacji patentowych. Kancelaria ta cechuje się dbaniem o szczegóły techniczne, które mają istotne znacznie przy postępowaniu przed Urzędami Patentowymi.

Cenimy sobie otrzymywane fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta, co pozwala nam łatwiej przejść przez proces ochrony produktów.

Pragniemy polecić firmę INICJATOR jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

wynalazki patenty marka - rzeszów ochrona IP referencje

Dobrowolscy

Firma DOBROWOLSCY Sp. z o. o., 39-308 Wadowice Górne 93 pragnie polecić Biuro Patentowe INICJATOR Sp. z o.o., ul. Żółkiewskiego 7b/1, 35-203 Rzeszów jako rzetelnego partnera biznesowego z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, mając na uwadze naszą długoletnią współpracę.

Zespół rzeczników patentowych z INICJATOR’a pomaga nam w szczególności w ochronie naszych brandów, marki i znaków graficznych. Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i na bieżąco uzyskujemy wyjaśnienia na pytania związane z własnością intelektualną, zwłaszcza w odniesieniu do rejestracji znaków towarowych.

W naszym mniemaniu przedmiotowa kancelaria patentowa stanowi zespół ekspertów, którym można powierzyć swoją własność intelektualną w celu opracowania odpowiedniej strategii jej zabezpieczenia i zbadania pod względem prawno-patentowym. Uważamy ich za partnera biznesowego, z którym nadal będziemy współpracować mając na uwadze rozwój naszej firmy o nowe produkty wdrażane w przyszłości.

Polecamy Biuro Patentowe INICJATOR wszystkim podmiotom prawnym i osobom fizycznym jako specjalistę od prawa IP.

dobrowolscy - referencje dla rzeczników patentowych, znaki towarowe

Kobex

W nawiązaniu do współpracy naszej firmy KOBEX Sp. z o. o. z kancelarią patentową INICJATOR niniejszym pragnę polecić współpracę z jej rzecznikami patentowymi wszelkim podmiotom zewnętrznym szukającym rzetelnego partnera.

Zespół INICJATORa cechuje się dokładnością, rzetelnością, a także posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej i przemysłowej, zarówno jeśli chodzi ochronę znaków towarowych, jak i wzorów przemysłowych oraz wynalazków. Jako ich klienci możemy liczyć na wsparcie prawno-patentowe, co pozwala nam konsultować z nimi różne zagadnienia, które nas nurtują – otrzymując zawsze fachową odpowiedź.

Jako firma produkcyjno-technologiczna zależy nam na właściwym zabezpieczaniu naszych produktów i technologii i uważamy, że kancelaria INICJATOR z Rzeszowa to zespół, któremu można zaufać. Z przyjemnością rekomenduję więc Biuro Patentowe INICJATOR Sp z o. o., jako specjalistę w swojej branży.

rzeszów rzecznicy patentowy - referencje od formy kobex

GEO-EKO

Firma Handlowo-Usługowa GEO-EKO, z siedzibą w Sanoku niniejszym rekomenduje współpracę z rzecznikami patentowymi kancelarii patentowej: Biuro Patentowe „INICJATOR” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żółkiewskiego 7b/1, 35-203 Rzeszów, NIP: 8130333951, KRS: 0000126521, REGON: 008183968.

Zespół INICJATOR pomaga nam w szczególności ochronić nasze produkty patentami, co jest bardzo skomplikowaną materią wymagającą fachowej wiedzy oraz wielkiego doświadczenia z zakresu prawa własności intelektualnej i przemysłowej.

Jednocześnie dzięki stałej współpracy możemy liczyć na wsparcie prawne i patentowe, co pozwala nam konsultować pojawiające się pytania z obszaru prawa IP.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych działań, dlatego serdecznie polecamy Państwu Kancelarię Patentową INICJATOR.

kancelaria patentowa rzeszów - polecenie od GEOEKO

Dipol

Firma Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce mając na uwadze wieloletnią współpracę z kancelarią patentową: Biuro Patentowe „INICJATOR” Sp. z o.o., ul. Żółkiewskiego 7b/1, 35-203 Rzeszów pragnie ją polecić jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Zespół rzeczników patentowych z kancelarii INICJATOR od wielu lat skutecznie i kompleksowo pomaga nam w ochronie naszych produktów. Dzięki nim chronimy nasze projekty patentami i wzorami użytkowymi, a nasze marki znakami towarowymi.

Dzięki stałej współpracy możemy też liczyć na pełne wsparcie prawno-patentowe, co pozwala nam sprawnie konsultować pojawiające się zagadnienia z obszaru prawa IP.

Mając na uwadze powyższe rekomendujemy do współpracy Kancelarię Patentową INICJATOR z Rzeszowa.

patenty wynalazki rzeszów - referencje od firmy dipol

Freakers

Freakers sp. z o.o. pragnie polecić kancelarię patentową: Biuro Patentowe INICJATOR z/s w Rzeszowie jako specjalistów z zakresu prawa własności intelektualnej i przemysłowej.

Zespół rzeczników patentowych tej kancelarii w szczególności pomaga nam w ochronie naszych brandów i marek. W trakcie współpracy możemy liczyć na wyjaśnianie wszelkich naszych pytań związanych z procesem uzyskiwania własnych znaków towarowych.

Mając na uwadze zakres wiedzy kancelarii patentowej INICJATOR oraz sprawną współpracę uważamy ich za partnera biznesowego, z którym będziemy ciągle kooperować w zakresie ochrony naszych produktów i pomysłów.

Polecamy Biuro Patentowe INICJATOR z/s w Rzeszowie innym potencjalnym klientom – to wiarygodna i rzetelna firma z długoletnim doświadczeniem.

referencje dla rzeczników patentowych inicjator od firmy FREAKERS

Mateo

Niniejszym PHU „MATEO” Stanisław Cabaj poleca kancelarię patentową INICJATOR oraz pracujący tam zespół specjalistów – rzeczników patentowych jako partnerów biznesowych, którzy skutecznie pomagają w ochronie własności intelektualnej i przemysłowej.

Zespół rzeczników patentowych INICIATOR pomaga nam m.in. w ochronie naszych marek i logo, w tym w zakresie badania zdolności rejestrowej dla opracowywanych przez nas nazw i grafik. Współpraca przebiega bardzo sprawnie i zawsze otrzymujemy jasne wyjaśnienie w kwestiach związanych z ochroną prawną, zwłaszcza w zakresie rejestracji znaków towarowych.

Przedmiotowa kancelaria patentowa to eksperci, którzy doradzają najwłaściwsze strategie ochrony swojego IP. Mając na uwadze rozwój naszej firmy o nowe produkty, które ukażą się w przyszłości, wierzymy, że będziemy kontynuować z nimi współpracę.

Reasumując polecamy Biuro Patentowe INICJATOR z Rzeszowa jako skutecznego partnera biznesowego

referencje polecana kancelaria patentowa rzeszów

Ropczyce

Z usług Inicjatora korzystamy od wielu lat jesteśmy zadowoleni ze wspólpracy. Firma prowadzi wszystkie nasze sprawy patentowe. Wyróżnia się zaufaniem, odpowiedzialnością, profesjonalną obsługą oraz niezawodnym doradztwem. Biuro Patentowe „INICJATOR” świadczy usługi wysokiej jakości.

rzecznicy patentowi podkarpacie - referencje od ropczyce SA